Grad Beograd

Uslovi:

  • Radno vreme Puno radno vreme
  • Vrsta zaposlenja Stalni radni odnos
  • Broj izvršilaca 1
  • Stručna sprema SSS, VKV

Opis posla:

  • Servis i prodaja mašina za pakoavnje
  • Prijem i obrada upita kupaca
  • Prodaja, servis i održavanje mašina i alata za pakovanje
  • Operativna podrška menadžeru prodaje i razvoja
  • Operativni komercijalni poslovi
  • Telefonska prodaja
  • Reklamacije kupaca
  • Ostali administrativni poslovi

Znanje i veštine:

  • Poznavanje rada na računaru
    • Viši nivo – Operativno korišćenje računara na dnevnom nivou
    • MS Word na srednjem nivou, što uključuje formatiranje teksta, korišćenje osnovnih funkcija i tabela. Excel na nivou popunjavanja već postojećih tabela.
  • Poznavanje jezika
    • Engleski – Viši osnovni nivo (A2)
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije-aktivan vozač
  • Radno iskustvo
    • Najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima u struci ili vezanih za prodaju

Profil kandidata:

  • Srednja četvorogodišnja ili viša škola sledećih smerova: Ekonomski, mašinski, elektro, automatičar, hidrauličar, pneumatičar…
  • Potrebno dodatno obrazovanje:
    • Seervis, popravka i održavanje mašina iz proizvodnog programa
    • Stručno osposobljavanje za poslove vezane za prodajnu i komunikaciju sa klijentima
  • Ostale veštine i sposobnosti
    • Aktivna osoba, dinamična, orijentisana ka održavanju kontakata i ostvarenju zadatih ciljeva
    • Orijentisanost ka cilju i pružanju kvalitetnog servisa kupcu
    • Fokusiranost na detalje
    • Sposobnost uspešnog praćenja većeg broja paralelnih procesa
    • Sposobnost lične organizacije i organizacije radnog vremena
    • Sposobnost određivanja prioriteta
    • Sposobnost praćenja procedura i generalna orijentisanost ka procedurama
    • Ima visok moral i etičke standarde
    • Profesionalizam, ne unosi emocije u odnose sa kupcima
    • Sposobnost rešavanja konflikta sa problematičnim kupcem
    • Komunikativnost (Komunikacija je jasna i precizna. Ume da sluša i pruži adekvatan odgovor na pitanje kupca)
    • Zalaganje (Pokazivanje želje za rešavanjem problema sa kojim se klijent suočava)
    • Sposobnost praćenja sprovođenja plana i realizacije svake narudžbine
    • Sposobnost procene situacije
    • Sposobnost da uvidi problem i brzo reaguje
    • Preciznost u obavljanju posla
    • Diskretnost u obavljanju posla

Nudimo:

  • Obuku
  • Dobre uslove rada
  • Napredovanje u karijeri
  • Nagrađivanje shodno ostvarenim rezultatima
  • Prijava rada od prvog dana

Telefon:

063/219-996

karijera@euris.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Serviser / Prodavac   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Prodaja i trgovina
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola