Mesto rada: Aranđelovac i okruženje

(više izvršilaca)

Broj izvršilaca: 4-6

Opis posla:

  • Obavljanje elektromontažnih poslova u radionici i na gradilištu
  • Izrada elelktroinstalacija jake i slabe struje (PNK regali, polaganje kablova, montaža rasvete, razvodnih ormara, gromobranske instalacije video nadzor, dojava požara…)
  • Šemiranje razvodnih ormara
  • Ispitivanja električnih instlacija
  • Obavljanje drugih poslova

Nudimo ti:

  • Rad sa renomiranim domaćim i stranim parterima
  • Bezbedno radno okruženje
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Zarada po dogovoru
  • Topli obrok
  • Trošak prevoza ukoliko si van našeg grada
  • Dobro poslovno okruženje

Od tebe očekujemo:

  • SSS (elektromonter, elektroinstalater, elektrotehničar) – III, IV ili V stepen
  • Radno iskustvo poželjno, ali ne obavezno

*Samo kandidati koji prođu primarnu selekciju će biti kontaktirani.

Prijave slati elektronskim putem.

Gradovi
Aranđelovac

Pozicije posla

Elektromonter sa ili bez iskustva (m/ž)   6

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola