Uslovi:

  • Diplomirani građevinski inženjer
  • Minimum tri godine iskustva u struci
  • Posedovanje licence odgovornog izvođača radova
  • Napredno poznavanje rada na računaru MS Office, AutoCAD, MS Project
  • Aktivan vozač

Opis posla:

  • Obavezno detaljno upoznavanje sa ugovorom i dostavljenim projektom za određeno gradilište
  • Odgovornost za celokupno rukovođenje projektom i realizacije zadate dinamike izvođenja radova
  • Briga o obezbeđenju gradilišta svim potrebnim resursima (radnom snagom, materijalom, mehanizacijom…)
  • Organizacija izvođenja radova i sačinjavanje izveštaja u toku radova
  • Kontrola kvaliteta izvedenih radova, materijala koji se ugrađuje, rada i discipline na gradilištu
  • Organizacija i kontrola izrade situacija i obračuna radova
  • Vođenje gradilišne dokumentacije (građevinske knjige i građevinskog dnevnika)
  • Organizacija, praćenje i kontrola rada podizvođača/kooperanata, kako kvaliteta, tako i dinamike
  • Komunikacija i korespodencija sa investitorom/stručnim nadzorom investitora
  • Ispunjenje svih zahteva ugovora po pitanju obima troškova, poštovanja rokova, kvaliteta i bezbednosti
  • Odobravanje sve dokumentacije-komercijalne, administrativne ili tehničke
  • Kontrola primene mera BZR na gradilištu

Prijave na email:

davidneskovic01@gmail.com

ili broj telefona:

0606439606

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Odgovorni izvođač radova   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet
Status posla
  • Puno radno vreme