Šta se od Vas očekuje kao člana našeg tima lanca snabdevanja?

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju su sledeći:

Kvalifikacije:

  • Minimum III stepen stručne spreme;
  • Položen ispit/licenca za upravljanje vozilima unutrašnjeg transporta/viljuškarima;
  • Iskustvo u oblasti minimum 1 godina.

Opis posla:

  • Vrši prijem, skladištenje i izdavanje robe u skladu sa potrebama i organizacijom procesa;
  • Kontroliše urednost stanja zaliha u smeni;
  • Upravlja tokom robe kroz magacine u skladu sa FIFO i/ili FEFO principom;
  • Stara se da se radni prostor koji pripada magacinu i oprema koriste i održavaju pravilno, kao i o higijeni istih;
  • Sprovodi standardne operativne postupke rada u magacinu (SOP);
  • Upravlja sredstvima unutrašnjeg transporta na bezbedan način u skladu sa radnim uputstvima;

Šta De Heus može Vama da ponudi?

Mi nudimo poziciju u uspešnom timu, sa angažovanim i kolegijalnim saradnicima, u stabilnom i dinamičnom okruženju. Slobodno mesto podrazumeva rad na neodređeno vreme, uz 6 meseci probnog rada, posao sa punim radnim vremenom uz adekvatnu zaradu, privatno zdravstveno osiguranje i zdrave i bezbedne uslove rada.

Zainteresovani?

Svoju prijavu i CV možete poslati elektronskim putem na e-mail adresu

AVukojevic@deheus.com

ili poslati na adresu Agroindustrijska zona bb, 15000 Šabac.

Sve dodatne informacije možete dobiti na kontakt broj telefona:

0668065808

Konkurs je otvoren do 18.12.2022.godine.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Šabac

Pozicije posla

Viljuškarista   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola