Broj izvršilaca: 1

Mesto rada: Batajnica

OPIS POSLOVA:

  • Obrada, vođenje i realizacija računovodstveno-finansijskih poslova i evidencije na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou: knjiženje poslovne dokumentacije i finansijsko računovodstvenih promena : ulazni, izlazni računi, izvodi iz banaka, obračun putnih naloga sa službenih putovanja
  • Obezbeđivanje visokog kvaliteta računovodstvene preciznosti i pravovremenosti knjiženja, kontrole i izveštavanja;
  • Kontrola i realizacija svih vrsta plaćanja i naplate, plaćanja putem e-bankinga, evidencija, administriranje i upravljanje izvodima i obaveštenjima finansijskih institucija;
  • Priprema dokumentacije za obračun i isplatu zarada i naknada zarada uključujući prijave i odjave radnika
  • Uredna i blagovremena evidencija i administriranje dokumentacije i arhive iz oblasti zarada i naknada zarada, radno-pravnih odnosa;
  • Neposredna komunikacija i saradnja sa kupcima, dobavljačima, finansijskim institucijama i drugim subjektima iz oblasti računovodstva i finansijske operative;
  • Dnevno praćenje stanja obaveza i potraživanja, likvidnosti i solventnosti Preduzeća, izveštavanje nadređenih u skladu sa stanjem i planom likvidnosti i solventnosti;
  • Praćenje analitičkih kartica dobavljača i kupaca, usaglašavanje stanja (IOS obrasci)
  • Izrada dokumenata i akata iz oblasti računovodstveno-finansijske operative (ugovori, obračuni, dopisi, obaveštenja, opomene, itd.);
  • Praćenje i primena zakonskih, podzakonskih i ostalih akata i propisa koji se tiču računovodstveno- finansijskog poslovanja i izveštavanja;
  • Rukovanje korespodencijom preduzeća, prijem i evidencija pošte

USLOVI:

  • Stručna sprema: VS / VSS ekonomskog usmerenja
  • Radno iskustvo: minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje računovodstveno-finansijskih pravila za proizvodne delatnosti
  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u radu
  • Znanje rada na računaru (MS office)
  • Poznavanje engleskog jezika

NUDIMO

  • Redovnu isplatu celokupne zarade 1. og u mesecu
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj kroz kvalitetnu obuku i mentorstvo
  • Stabilne radne uslove

CV poslati na mail:

info@coldpressok.com

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Računovođa/Računovotkinja   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena