Opis posla

  • planiranje i optimiziranje procesa proizvodnje.
  • organizacija, koordinacija i upravljanje dnevnim proizvodnim operacijama.
  • kvalitativna i kvantitativna kontrola i organoleptička ocena sirovina, poluproizvoda i finalnog proizvoda.
  • implementacija i nadzor sprovođenja HACCP-a.
  • unapređenje postojećih proizvoda te razvoj i unapređenje proizvodnih procesa i tehnologije.
  • uredno vođenje evidencije radnog vremena radnika, vršenje kontrole i nadzor rada radnika.
  • primena i kontinuirani nadzor sprovođenja ISO standard.
  • ažurno vođenje poslovne dokumentacije, te informirisanje nadređenih o svim parametrima vezanim za rad u proizvodnom pogonu.

Uslovi:

  • Stručna sprema: Visoka stručna sprema iz oblasti proizvodnje i prerade mesa.
  • Radno iskustvo: Najmanje 3 godine na istim ili sličnim poslovima.
  • Jezici: Engleski (osnovno).
  • Veštine: Word, Excel, Power Point, Outlook.

Nudimo:

  • mogućnost rada u renomiranom preduzeću sa tradicijom dugom30 godina.
  • ugovor na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno.
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja.
  • rad na puno radno vreme.
  • zaradu iznad proseka u branši.
  • plaćena naknada za prevoz.
  • osiguran topli obrok u našoj menzi.

Gradovi
Pančevo

Pozicije posla

Tehnolog u proizvodnji i preradi mesa (m/ž)   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Fakultet