Opis posla:

  • priprema i pakovanje mesa/ proizvoda prema nalogu rukovodioca.
  • rad na masini za vakuumiranje uz prethodnu obuku na istoj.
  • deklarisanje upakovanog mesa / proizvoda na bizerbi uz prethodnu obuku na istoj.
  • odgovornost za ispravnost obavljenih poslova.
  • održavanje higijene radnog prostora.
  • ostale aktivnosti u skladu sa potrebama proizvodnje.

Uslovi:

  • poželjno je radno iskustvo u klanici ili barem prodaji mesa.
  • visok stepen radne etike i poštenje.
  • ostvarivanje zadanih parametara poslovanja.
  • spremnost na timski rad.

Nudimo:

  • rad u stabilnom preduzeću koje uspešno posluje i napreduje već 30 godina.
  • ugovor na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno.
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja.
  • rad na puno radno vreme.
  • zaradu iznad proseka u branši.
  • plaćena naknada za prijevoz.
  • osiguran topli obrok u našoj menzi.

Gradovi
Pančevo

Pozicije posla

Radnik u proizvodnji i pakovanju mesa (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola