Mesto rada: Beograd

OPIS POSLOVA:

  • Odgovoran je za prikupljanje i unos dokumentata potrebnih za regulisanje radnog odnosa ili statusa zaposlenih
  • Izvršava poslove u vezi prijave i odjave zaposlenih
  • Odgovoran je za kompletnost i pravilnost čuvanja personalnih dokumenata (dosijea) zaposlenih
  • Odgovoran je za izradu i dostavljanje redovnih dnevnih, mesečnih i godišnjih izveštaja, kao i vanrednih i posebnih po zahtevu rukovodioca
  • Kontroliše pravilnost vođenja evidencije rada zaposlenih i radno angažovanih u Sektoru Logistike

USLOVI:

  • Rad u drugoj/trećoj smeni
  • Stručna sprema IV stepen
  • Poželjno radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Zainteresovani kandidati mogu konkurisati slanjem biografije (CV) na:

posao@bex.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent kadrovskih poslova u logistici (m/ž)   1

Kategorije
  • HR – Ljudski resursi
  • Ekonomija i menadžment
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola