OPIS POSLA:

  • Odvajanje robe prema porudžbini kupca i pripremanje robe za transport
  • Razvrstavanje robe koja je vraćena sa isporuke i pripremanje za skladištenje ili otpis
  • Sortiranje robe na definisana mesta u skladištu
  • Izdvajanje i obeležavanje oštećene robe
  • Rad sa robom i paketima, okvirno do 2kg. Asortiman robe se može videti na našim sajtovima
  • Korišćenje poslovnog programa i dodatnih programskih aplikacija tokom poslovnih aktivnosti
  • Po potrebi komunikacija sa internet kupcima putem telefona i imejla
  • Saradnja i razmena informacija sa kolegama unutar službe internet prodaje, sa drugim službama kompanije, kao i sa našim maloprodajnim objektima

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • Najmanje srednji stepen stručne spreme (SSS)
  • Poznavanje Microsoft Office paketa (Excel, Word)
  • Komunikativnost

PREDNOST:

  • Iskustvo na sličnim poslovima

NAPOMENA:

  • Od Vas se očekuje odanost firmi i odgovornost prema poslu
  • Nudimo mogućnost za dokazivanje i napredovanje
  • Radne biografije (CV) slati isključivo na srpskom jeziku
  • Priložiti fotografiju skorijeg datuma
  • Radom u Beosportu ostvarujete mogućnost dobijanja dodatnog popusta na robu iz našeg asortimana
  • Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju zahtevima oglašene pozicije

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju radnu biografiju na e-mail:

ecommerce@beosport.com

sa obaveznom napomenom u subject-u email-a, za koje radno mesto konkurišete.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Komisionar u internet prodaji (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola