Opšti i posebni uslovi:

  • Stručna sprema (IV, VI ili VII stepen) prirodnog ili tehničkog smera
  • Stručni ispit iz oblasti ZOP
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na poslovima održavanja, servisiranja i funkcionalnog ispitivanja nisko naponskih instalacija, telekomunikacionih uređaja i sistema
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno iskustvo u servisiranju i pregledu sistema za dojavu požara

Opis posla:

  • Izvođenje radova ispitivanja električnih instalacija i funkcionalog ispitivanja tehničko-protivpožarnih sistema (sistema za automatsko alarmiranje i dojavu požara, sistema protivpanične rasvete, sistema gromobranske instalacije)
  • Izvođenje radova postavljanja električnih instlacija i funkcionalog ispitivanja tehničko-protivpožarnih sistema (sistema za automatsko alarmiranje i dojavu požara, sistema protivpanične rasvete, sistema gromobranske instalacije)
  • Odgovornost za pripremu za montažu
  • Odgovornost za tehnička sredstva za rad prilikom odlaska na teren

Kandidatima nudimo:

  • Prijem u radni odnos
  • Redovnu isplatu zarade i drugih primanja

Zainteresovani kandidati mogu dostaviti biografiju na e-mail:

jelena.markovic@aktiva-fitep.rs

Gradovi
Beograd

Serviser sistema dojave požara i nisko naponskih instalacija   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola