Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • U dogovoru sa urednikom programa priprema reportaže i izveštava sa terena
  • U slučaju važnih događaja koordinira rad sa dopisnicima, kao i ostalim kolegama na drugim medijskim platformama u okviru grupacije
  • Ažurno održava upoznatost sa političkim, ekonomskim i društvenim kretanjima u i vezanim za ciljnu oblast. Informiše se o najnovijim vestima i pitanjima pre početka radnog dana-
  • Uvek se pridržava uređivačkih standarda
  • Obavlja i druge srodne dužnosti kada mu/joj se dodele

Uslovi rada:

  • Minimum SSS, poželjno VS (fakulteti humanističkih usmerenja)
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Razvijene komunikacione veštine u usmenom i pismenom izražavanju
  • Elokventnost, visprenost, sposobnost snalaženja u nepredvidivim situacijama
  • Znanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Znanje engleskog jezika
  • Mesto rada: Beograd
  • Plata: 50.000 dinara + prevoz

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88, 060 3066 099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu

www.ustupanje-radnika.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

TV Reporter | Beograd, zarada 50.000 rsd + prevoz   1

Kategorije
  • Mediji
Obrazovanje
  • Srednja škola