Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Organizujete i vodite prodaje po zemljama jugoistočne evrope (Srbija, Hrvatska, BIH, Crna Gora, Slovenija).
  • Iskustvo u industriji kontrole grejanja- termostati, smart sistemi, radijatorski sistemi grejanja, automatizovani sistemi (za komercijalne i kućne potrebe).
  • Spremnost na putovanje 85% radnog vremena.
  • Kontaktirate i komunicirate sa kupcima.
  • Izrađujete kalkulacije i ponude potencijalnim kupcima.
  • Zaključujete ugovore o kupoprodaji sa kupcima.
  • Vodite listu projekata koji se prate na regionu.
  • Pratite naplatu potraživanja.

Osnovni uslovi za apliciranje:

  • Znanje engleskog jezika.
  • Razvijene komunikacione i pregovaračke veštine.
  • Razvijene organizacione sposobnosti.
  • Vozačku dozvolu B kategorije (aktivan vozač).
  • Znanje rada na računaru.
  • Iskustvo u regionalnoj prodaji u industriji kontrole grejanja.

Poželjne osobine kandidata:

  • Samoinicijativni i imate želju za dokazivanjem.
  • Analitični i snalažljivi.

Dodatna očekivanja od poslodavca:

  • Stimulativni bonusi za ostvarene rezultate.
  • Dodatno zdravstveno i životno osiguranje.
  • Mogućnost da učite i da se razvijate profesionalno.

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

061 3250 005

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Više o našim uslugama pogledajte na sajtu

www.ustupanje-radnika.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Gradovi
Beograd

Regionalni menadžer prodaje sistema kontrole grejanja (m/ž)   10

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 8 dana