HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za poslove na poziciji prodavca.Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. traži izvršioca za poziciju:

Radnici u proizvodnji hrane

Mesto rada: Beograd i Novi Sad

Zarada: 600e

Opis posla:

-Proizvodnja hrane po utvrdjenom normativu

-Linijska priprema hrane zajedno sa kolegama

-Izlaganje proizvoda

-Usluzivanje kupaca

-Rad na kasi

-Odrzavanje urednosti radnog prostora

Uslovi rada:

-Nije neophodno radno iskustvo

-Stručna sprema nije od značaja

-Obezbedjen doček kandidata, sprovodjenje na razgovor za posao sa poslodavcem i smeštanje kandidata u smeštaj

-Od strane poslodavca refundira se 50% cene autobuske karte

- Nije potrebno prethodno radno iskustvo

- Angažovanje ugovorom o radu na duži vremenski period

-Obezbedjena obuka

Radno vreme:

Rad 8h, 6 dana nedeljno (07-15, 11-19 i 15-23)

Prosečna zarada: 600 evra

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h – 16:30h :

011/454-25-88, 060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu: www.hr-agencija-usluge.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili

uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga.

Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Gradovi
Beograd
Novi Sad

Pozicije posla

Radnici u proizvodnji hrane   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 4 dana