Obezbeđen smeštaj i prevoz

Mogu se prijaviti kandidati iz svih gradova Srbije

Mesto rada : Beograd / Nova Pazova

Opis posla:

  • Realizuje Proizvodne naloge, u skladu sa navedenim podacima i zahtevima
  • Stara se o pravilnom rukovanju mašina i sredstava za rad.
  • Obaveštava Koordinatora Proizvodnje o bilo kakvim kvarovima i zastojima - u najširem smislu
  • Postupa u skladu sa propisanim Uputstvima i Procedurama
  • Rešava jednostavne kvarove, u koordinaciji sa Koordinatorom proizvodnje
  • Odgovoran za pravilno postupanje sa materijalom i gotovim proizvodom
  • Odgovoran i vrši kontrolu propisanih dimenzija gotovih proizvoda, i odgovoran za evidentiranje istih kroz kontrolne karte
  • Ostalo po nalogu direktnog nadređenog

Uslovi rada:

  • Mesto rada: grad Beograd/Nova Pazova
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca
  • Obezbeđen prevoz o trošku poslodavca
  • Zarada 60.000 rsd
  • Radno vreme: 8h dnevno, rad u tri smene (06-14, 14-22, 22-06 ili 07-15, 15-23, 23-07)
  • Kvalifikacije: NK/SSS
  • Poželjno prethodno radno iskustvo
  • Angažovanje na duži vremenski period

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88, 060/3066-099

ili poslati CV na email:

poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu:

www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Gradovi
Svi gradovi

Pozicije posla

Operater u proizvodnji (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Osnovna škola