Mesto rada : Beograd

Opis posla:

  • Vrši funkciju ličnog asistenta vlasnika kompanije
  • Vodi dnevne obaveze vlasnika kompanije, u Beogradu ili Srbiji (kalendar, sastanci, vožnja na ili sa sastanaka, organizacija vremena, organizacija plaćanja obaveza (računi, parking, porezi, i slično), organizacija privatnih dnevnih aktivnosti- supermarket kupovine, organizovanje ručka, organizovanje ostalih privatnih aktivnosti...)
  • Organizovanje poslova čišćenja (privatnog prostora), hemijskog čišćenja, dočeka na aerodromu
  • Organizovanje administrativnih poslova (dostava dokumentacije, komunikacija sa javnim ustanovama i privrednim društvima oko administrativnih stvari)
  • Organizuje poslovna putovanja (zakazivanje letova, hotela, sastanaka)
  • Obezbedjen je auto kompanije na raspolaganju u danima kada je vlasnik u Srbiji

Uslovi rada:

  • SSS/VSS/VŠS stepen stručne spreme, bez obzira na smer;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poželjno iskustvo u administrativnim poslovima ili koordinaciji;
  • Vozačka dozvola B kategorije, iskusan vozač (Beograd);
  • Prebivalište – Beograd;

Traženi profil kandidata:

  • Ozbiljna, ambiciozna, komunikativna i vredna osoba;
  • Osoba koja ume dobro da se organizuje i obavlja više stvari istovremeno;
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju;
  • Spremnost na rad pod pritiskom;
  • Posvećenost na duži rok;
  • Dinamično i fleksibilno radno vreme;
  • Inicijativa, fleksibilnost, integritet;

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88, 060 3066 099

ili poslati CV na email:

 poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu:

 www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Asistent direktora   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola