Opis posla:

  • Rad u magacinu i manipulacija robom (po potrebi i izvan prostorija skladišta)
  • Ažurno komisioniranje robe na prijemu, pakovanju i izdavanju robe
  • Poznavanje rada na računaru
  • Minimum SSS (srednja stručna sprema)
  • Poznavanje upravljanja viljuškarom je prednost
  • Briga o higijeni i organizaciji magacinskog prostora uz pridržavanje svih mera bezbednosti

Uslovi za kandidate:

  • III,IV stepen stručne spreme (mašinske, tehničke, elektro-tehničke, saobraćajne, škole)
  • Poželjno 2 godine radnog iskustva u struci na sličnim ili istim pozicijama
  • Opšta telesna spremnost – obavljen lekarski pregled
  • Fleksibilnost i odgovornost u radu
  • Pouzdanost, odgovornost, komunikativnost
  • Spremnost za rad u timu

Zaposlenima nudimo:

  • Stalan radni odnos
  • Rad u inovativnom i dinamičnom okruženju u stabilnoj firmi
  • Dobre uslove zaposlenja i usavršavanja

CV sa fotografijom i listom referentnih poslova poslati uz prijavu.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Magacioner-viljuškarista   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola