2 izvršioca u Beogradu

Zaduženja:

  • Praćenje kompletnih procesa na projektima
  • Organizacija gradilišta
  • Komunikacija sa ostalim sektorima u preduzeću
  • Kontrola i organizacija rada podizvođača
  • Koordinacija radnika na gradilištu
  • Izveštavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima
  • Uredno vođenje gradilišne dokumentacije

Uslovi za kandidate:

  • IV stepen stručne spreme građevinske struke
  • Sa radnim iskustvom u struci na objektima visokogradnje (poželjno u oblasti stambene gradnje, gradnje poslovnih objekata - marketi, hipermarketi i sl.)
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada
  • Poznavanje rada na računaru – Office paket, Outlook, AutoCad, MS-Project
  • Rad na teritoriji Republike Srbije i inostranstvu (u zavisnosti od lokacije projekta)
  • Aktivan vozač- B kategorije

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Rad u dinamičnom i mladom timu
  • Mogućnost napredovanja

NAPOMENA: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji ispunjavaju sve gore navedene uslove.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Građevinski tehničar   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola