Mesto rada: Surčin

Opis posla:

  • Izrada finansijskih i drugih periodičnih izveštaja u skladu sa korporativnim zahtevima i standardima, na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Implementacija formi izveštavanja i metoda kontrole troškova za potrebe lokalnog menadžmenta
  • Kontrola troškova firmi na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Operativne periodične obrade zaliha, prodaje i analitičkih evidencija
  • Učestvovanje u pripremi godišnjeg budžeta i prognoza na lokalnom nivou, kao i njihovo usklađivanje i prilagođavanje prema zahtevima grupe i osnivača
  • Saradnja sa Službom prodaje u pripremi operativnih planova prodaje i prikupljanje informacija neophodnih za analizu tih planova
  • Saradnja sa Službom računovodstva, finansija i komercijale pri izradi izveštaja
  • Prikupljanje i analiza informacija neophodnih za kontrolu rada sektora računovodstva po nalogu finansijskog direktora
  • Saradnja sa službom kontrolinga na nivou regiona i izrada mesečnih izveštaja za potrebe kontrolinga grupe
  • Priprema podataka i izveštavanje prema zahtevima i potrebama osnivača na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Asistencija finansijskom direktoru u organizacionim, i izvršnim zadacima u vezi sa dnevnim zaduženjima

Uslovi:

  • Univerzitetsko obrazovanje ekonomskog ili srodnog usmerenja
  • Najmanje tri godine radnog iskustva u oblasti kontrolinga ili revizije oblast građevine
  • Dobro poznavanje Međunarodnih računovodstvenih standarda
  • Dobro poznavanje rada u Office paketu
  • Poželjne osobine koje kandidati treba da poseduju:
  • Izuzetne komunikacijske i analitičke veštine
  • Orijentisanost ka ostvarivanju rezultata
  • Sposobnost izvršavanja zadataka u rokovima
  • Prednost iskustvo na sličnim poslovima ili reviziji
  • Spremnost na timski rad, komunikativnost, želja za napredovanjem i uspehom.

Mi vam nudimo:

  • Dinamičan posao i odlične uslove uz mogućnost napredovanja.

Prijave na:

marija.makovic@vladobau.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Saradnik u Kontrolingu   1

Kategorije
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet