Glavna zaduženja:

  • Preventivno i redovno održavanje svih instalacija u Vinariji
  • Održavanje elektro-opreme i druge vrste opreme
  • Dijagnostika kvarova i interventno otklanjanje kvarova
  • Preventivni pregledi i remont opreme

Potrebni uslovi:

  • IV stepen elektrotehničkog usmerenja
  • Višegodišnje iskustvo u oblasti elektroinstalaterskih poslova
  • Poželjno iskustvo u oblasti frigomehanike
  • Aktivan vozač

Poželjan profil:

  • Odgovorna osoba sa razvijenim sposobnostima planiranja i organizacije posla
  • Spremnost na terenski rad

Nudimo:

  • Stimulativne uslove
  • Dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu
  • Rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija

Ukoliko ste ste zainteresovani za posao i ispunjavate gore navedene uslove pošaljite nam Vašu biografiju na:

posao@vinarijakovacevic.com

ili pozovite na

062534001

Gradovi
Irig

Pozicije posla

Radnik na održavanju - Elektroinstalater   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola