Uslovi:

  • Srednja stručna sprema IV/III stepen
  • Sa radnim iskustvom ili bez njega
  • Odgovorno rukovanje opremom za rad
  • Poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Briga o redu i čistoći na svom radnom mestu i u proizvodnoj hali
  • Da protiv kandidata nije pokrenuta prekršajna/krivična prijava i da kandidat nije osuđivan
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Brine se I redovno kontroliše tehničku ispravnost osnovnih instalacija (elektro-instalacije, vodovod, grejanje-hladjenje, kanalizacija) u svim poslovnim prostorijama i kontroliše njihov rad
  • Rukuje sa sistemom grejanja i hlađenja prostorija, kontroliše i nadzire rad sistema kotlova i instrumenata u njoj, održava i čisti postrojenja
  • Redovno kontroliše i obavlja tekuće popravke: bravarske, električarske, stolarske, vodoinstalaterske, molerske, kao i popravke nameštaja i drugog inventara
  • Vrši nadzor nad ispravnošću uređaja, opreme i sredstva za zaštitu od požara i prvoj pomoći
  • Vrši kontrolu certifikata o ispravnosti protivpožarnih aparata, u dogovoru s ovlašćenom firmom s kojom Vimport doo ima zaključen ugovor
  • Pravi specifikaciju materijala potrebnih za izvršenje radova na uređajima, instalacijama i inventaru
  • Vodi računa o potrošnom materijalu i blagovremeno obaveštava o nabavci
  • Brine se o tehničkoj ispravnosti i u domenu svojih mogućnosti, vrši popravke radne opreme, uredjaja I svih mašina koje se koriste u proizvodnji i servisu kao ostalih uredjaja koji se koriste u svrhu održavanja radnih prostora
  • Vrši kontrolu i nadzor urednosti svih prostorija za radnike i vrši osnovno održavanje higijene I čišćenje prostorija
  • Vrši održavanje urednosti parkinga, travnatih površina i zelenila ispred poslovnih prostorija
  • Nakon završenog rada isključuje svetla, instalacije, zatvara prozore
  • Prijavljuje Upravi kvarove koje ne može sam otkloniti
  • Po potrebi, zadužen je za rad (slaganje, manipulacija, istovar robe) repromaterijala u magacinu i proizvodnji
  • Ostali poslovi po nalogu Generalnog direktora, Izvršnog direktora, Direktora magacina, proizvodnje i voznog parka, Asistentu Generalnog direktora, kojima odgovara za svoj rad.

Lične karakteristike:

  • Blagovremenost i tačnost pri izvršavanju radnih zadataka
  • Pedantnost
  • Preciznost
  • Odgovornost
  • Prilagodljivost
  • Sklonost ka timskom radu

Mesto rada: Beograd, Zemun

Batajnički Drum 23

Od nas možete očekivati mogućnost stalnog zaposlenja, redovnu zaradu i mogućnost napredovanja.

Ukoliko želite da radite u kompaniji koja je stabilna, neprestano razvija i prati svetske trendove u oblasti potrošačke ekektronike, a ispunjavate gore navedene uslove, budite slobodni da pošaljete svoj CV (poželjno sa fotografijom).

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Domar   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola