Beograd

Opšti uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Minimum 6 meseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola “B” kategorije
  • Sposobnost rada na računaru, napredno poznavanje Office paketa programa
  • Razvijene komunikativne i organizacione sposobnosti
  • Profesionalnost u radu
  • Samostalnost u obavljanju zadataka

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Obilaženje terena i obavljanje drugih poslovnih aktivnosti u cilju unapređenja prodaje i naplate potraživanja od eksternih kupaca u veleprodaji
  • Obilaženje postojećih kupaca prema planu rada usaglašenom sa Rukovodiocem službe i održavanje postojeće mreže kupaca
  • Formiranje baze potencijalnih kupaca i izrađivanje prodajnog plana
  • Održavanje i ažuriranje baze podataka kupaca
  • Prezentovanje prodajnog programa kupcima (postojećim i potencijalnim) i pružanje detaljnih informacija o proizvodima iz asortimana
  • Redovno analiziranje rezultata prodaje i korigovanje uočenih nedostataka
  • Praćenje aktivnosti konkurencije i tržišnih kretanja
  • Predlaganje mera za unapređenje prodaje
  • Održavanje dobrog ugleda kompanije u svakodnevnom radu sa kupcima
  • Primena veština prodaje i pregovaranja, naplate i ugovaranja novih poslova u dodeljenom regionu
  • Praćenje i analiziranje sopstvene prodaje i naplate

Tražimo osobu koja je:

  • Odgovorna, efikasna i posvećena
  • Ima razvijene komunikacijske veštine i veštine pregovaranja i prodaje
  • Samostalna je u radu i usmerena na ciljeve
  • Kreativna i spremna da iznese svoje ideje i predloge za unapređenje rada

Ukoliko želite da se odazovete na izazov, konkurišite za posao popunjavanjem on-line formulara.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Komercijalista na terenu za Veleprodaju (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola