Beograd

( više osoba za različitu opremu )

USLOVI ZA KONKURISANJE:

  • SSS/VŠS tehničkog usmerenja
  • Poznavanje rada na računaru - obavezno
  • Vozačka dozvola B kategorije - obavezna
  • Iskustvo iz oblasti servisianja opreme za grejanje i klimatizaciju - prednost
  • Poznavanje freonskih instalacija/ciklusa – prednost
  • Poznavanje rada konvencionalnih i kondenzacionih gasnih kotlova – prednost
  • Poznavanje rada kotlova na pelet - prednost
  • Osnovi elektrotehnike – prednost
  • Prethodno radno iskustvo - prednost

OPIS POSLA:

  • Dijagnostikovanje neispravnosti uređaja
  • Kavalitetno pružanje servisnih usluga
  • Puštanje u rad , obuka krajnjih korisnika i održavanje toplotnih pumpi , gasnih kotlova , kotlova na pelet , solarnih sistema , HVAC automatike ….
  • Trebovanje delova u skladu sa stanjem na lageru
  • Evidencija i izrada zapisnika po obavljenoj intervenciji
  • Korespodencija sa menadžerom servisa
  • Terenski rad

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • Ispunjavanje dnevnih planova vezanih za servisne intervencije
  • Inicijativu u planiranju, organizovanju i određivanju prioritetnih zadataka i optimizaciju rada
  • Visok nivo organizacionih veština
  • Spremnost za napredovanje i kontinuirano učenje

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Mogućnost nadogradnje postojećeg znanja iz navedenih oblasti
  • Interne i eksterne obuke
  • Zaposlenje na neodređeno vreme sa probnim periodom

Ukoliko ste dinamični i spremno prihvatate izazove, imate znanja i veštine iz domena u kome poslujemo, možete biti prava osoba za nas!

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Za sva pitanja i nedoumice pozovite -

065/8492510

www.unistal.rs

unistalbg@gmail.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Serviser za HVAC opremu (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola