UNISTAL je inženjerska firma koja je nastala 2014. godine, kao rezultat višegodišnjeg iskustva u radu sa opremom za klimatizaciju i grejanje.

Unistal je baziran na uslugama servisa , projektovanja i prodaje sistema i uređaja na gas, toplotne pumpe, solarnih sistema.

Unistal nudi usluge kompletnih rešenja sistema grejanja i hlađenja kroz ponudu nabavke, montaže, povezivanja, puštanja u rad i postprodajnog održavanja sistema.

Unistal je tim kreativnih ljudi, koji se međusobno dopunjuju, drugačije rezonuju i neprestano usavršavaju.

Tražimo entuzijaste koji su spremni da se sa nama usavršavaju i koji se svojim veštinama mogu uklopiti u naš tim.

Za prijem u stalni radni odnos raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto: Menadžer servisa - Beograd.

USLOVI ZA KONKURISANJE:

  • SSS/VŠS tehničkog ili ekonomskog usmerenja
  • Komunikativnost
  • Poznavanje rada na računaru - obavezno
  • Vozačka dozvola B kategorije - obavezna
  • Iskustvo iz oblasti prodaje/servisa opreme za grejanje - prednost

OPIS POSLA:

  • Prijem poziva od strane korisnika
  • Zakazivanje i organizacija servisnih intervencija na dnevnom nivou
  • Izrada izveštaja i kontrola zapisnika
  • Održavanje i razvijanje veze sa postojećim i potencijalnim korisnicima
  • Obavljanje svih potrebnih aktivnosti u okviru servisnog mesta u cilju pružanja kvalitetne usluge

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • Motivisanost da odgovori svakodnevnim izazovima u uslovima kratkih rokova i dinamičnom radnom okruženju
  • Razvijene komunikacijske veštine u odnosu sa klijentima
  • Inicijativu u planiranju, organizovanju i određivanju prioritetnih zadataka i sastanaka
  • Visok nivo organizacionih veština
  • Spremnost za napredovanje i kontinuirano učenje

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Mogućnost napredovanja
  • Interne i eksterne obuke
  • Zaposlenje na neodređeno vreme sa probnim periodom

Ukoliko ste dinamični i spremno prihvatate izazove, imate znanja i veštine iz domena u kome poslujemo, možete biti prava osoba za nas!

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Za sva pitanja i nedoumice pozovite - 065/8492510

www.unistal.rs

unistalbg@gmail.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Menadžer servisa (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ekonomija i menadžment
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola