Mesto rada: Stara Pazova

Opis posla:

  • Organizacija poslova vezanih za objavljivanje oglasa
  • Kontaktiranje kandidata, zakazivanje odgovarajućih termina za razgovore i vođenje precizne evidencije istih
  • Sprovođenje celokupnog procesa selekcije i regrutacije
  • Analiza svih parametara i procesa zaposlenih na privremeno povremenim poslovima
  • Vođenje kadrovske evidencije i učestvovanje u pripremanju dokumentacije lica za zasnivanje radnog odnosa ili radnog angažovanja
  • Pružanje informacija zaposlenim kandidatima vezanih za: njihov status i prava koja su regulisana ugovorom, izdavanje potvrda i uverenja vezanih za zaposlenje i lična primanja zaposlenih, overu zdravstvenih knjižica itd.
  • Poznavanje i poštovanje zakonskih regulativa vezanih za ovu oblast zapošljavanja
  • Podnošenje nedeljnih i mesečnih izveštaja o zaposlenima na privremeno povremenim poslovima
  • Komunikacija i saradnja sa kadrovskom i pravnom službom

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme društvenog usmerenja
  • Najmanje godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Iskustvo u masovnim selekcijama
  • Obezbeđen prevoz (Sava centar, Arena I, Geneks, Studentski Grad, Kika, Roda & Zmaj, Novi Banovci, Stara Pazova centar)
  • Sposobnost za timski rad
  • Komunikativnost, odgovornost i analitičnost
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom, internacionalnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Organizovan prevoz iz Beograda

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

rsprijava@trenkwalder.com

Kontakt tel:

011/ 30 11 914

Gradovi
Stara Pazova

Pozicije posla

HR saradnik (m/ž)   1

Kategorije
  • HR – Ljudski resursi
Obrazovanje
  • Fakultet