Opis posla:

  • Rezervacija i prodaja turističkih aranžmana
  • Komunikacija sa klijentima, promocija turističke ponude i predstavljanje turističkih destinacija
  • Unapređenje sistema prodaje aranžmana
  • Obavljanje svakodnevnih administrativnih poslova u okviru prodajnih dužnosti
  • Komunikacija sa poslovnim partnerima agencije

Uslovi:

  • Minimum VI ili VII stepen stručne spreme turističkog usmerenja
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Razvijene komunikacione veštine
  • Usmerenost na rad sa kupcima
  • Usmerenost na ostvarivanje zadatih ciljeva
  • Spremnost na rad pod pritiskom

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

rsprijava@trenkwalder.com

Kontakt tel.:

011/ 30 11 914

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent prodaje turističkih aranžmana m/ž   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Fakultet