Mesto zaposlenja: NOVI BANOVCI

OPIS POSLA:

  • Import oblasti, zona, lokacija, vlasnika, artikala, barkodova, pakovanja, korisnika, strategija razmeštaja, rezervacije, RF pikovanja, prava korišćenja za WMS aplikaciju
  • Testiranje interfejsa sa internim i eksternim aplikacijama korisnika
  • Korekcija bagova u prenosu podataka kroz WMS aplikaciju
  • Razvoj i nadogradnja po zahtevu korisnika postojećeg WMS rešenja (snimanje situacije na terenu, pregovori sa eksternim programerima, testiranje modula pre puštanja u rad)
  • Automatizacija postojećih rešenja za biling, stimulacije, normiranje ucinka, magacinsku knjigu, evidencije prisutnosti i ucinka zadrugara
  • Generisanje najava prijema, povraćaja po prijemu, realizacija povrata
  • Generisanje naloga za isporuku, rezervacija/dorezervacija zaliha, liste poslova
  • Generisanje naloga premeštanja, podešavanja, internih prenosa, kontrole naloga
  • Generisanje liste odabira, praćenje realizacije odvajanja naloga, poštovanje ispunjenja roka odabira
  • Raspodela naloga za odvajanje robe po komisionerima
  • Generisanje zapisnika o neslaganju na prijemu/isporuci
  • Evidentiranje reklamacija i sugerisanje operacijama na uočenim problemima
  • Ažurira informacioni sistem i izrađuje neophodnu dokumentaciju predviđenu procedurom pružanja usluge skladištenja

Uslovi za kandidate:

  • obavezno WMS (Warehouse Management System) radno iskustvo (min 2 godina radnog iskustva)
  • napredno znanje MS Office paketa (Excel poznavanje PIVOT, SUMIFS, VLOOKUP, BI)
  • obavezno poznavanje procesa rada u skladištu/distribuciji
  • potrebna stručna / školska sprema: minimalno SSS.

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u velikom sistemu i najsavremenije opremljenom poslovno-skladišnom objektu
  • Radno okruženje koje pruža mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja
  • Mentorsku podršku i stručne obuke
  • Organizovan prevoz
  • Mogućnost dobijanja ugovora na neodredjeno vreme
  • Dodatna zarada po radnom učinku, predloženim idejama, preporuci kandidata
  • Mogucnost obuke za WMS administratora, Supervizora skladišta

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu:

zaposlenje@transfera.com

Gradovi
Novi Banovci

Pozicije posla

WMS Specijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola