Lokacija: Novi Banovci

Opis posla:

  • Koordinacija svih aktivnosti na prijavnici
  • Evidencija ulazaka i izlazaka iz objekta
  • Sprečavanje pristupa neovlašćenim licima i vozilima u objekat i prostor
  • Redovni obilazak objekta i prostora

Uslovi:

  • Poželjno poznavanje rada na računaru
  • Prednost posedovanje licence za vršenje poslova privatnog obezbeđenja
  • Rad u turnusima 12-24-12-48

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u domaćoj najbrže rastućoj logističkoj kompaniji u Srbiji, dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • Obezbeđeni kvalitetni uslovi rada, nova radna uniforma i ostala oprema
  • Stimulativna zarada iznad proseka u ovoj industriji
  • Mogućnost dobijanja ugovora na neodređeno vreme
  • Mogućnost dobijanja mesečnih bonusa
  • Mesečno nagrađivanja zaposlenih u skladu sa radnim učinkom

Ukoliko ste vredni, odgovorni i motivisani da radite u kompaniji koja brine o svojim zaposlenima, pošaljite nam svoj CV na mejl:

zaposlenje@transfera.com

ili se prijavite putem broja telefona:

066/825 -5040

Gradovi
Novi Banovci

Pozicije posla

Službenik obezbeđenja/Portir (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola