Mesto zaposlenja: Novi Banovci

Opis posla:

  • Rad na prijemu, otpremi i pretovaru robe po datim dispozicijama u skladu sa planom dolaska i izlaska robe (ručna i mehanizovana manipulacija sa teretom, softverska WMS obrada podataka)
  • Oslobađanje adekvatnog prostora za smeštaj i raspodelu robe koja pristiže
  • Praćenje stanja mehanizacije pretovara i saradnja sa ovlašćenim servisima
  • Vođenje evidencije o stanju mehanizacije pretovara, regalnih i policnih sistema, punjackoj stanici
  • Organizovanje rada sa ciljem ispunjenja definisanih normi za manipulaciju, razmeštaj, dopunu
  • Obeležavanje, odvajanje, sortiranje, merenje, fotografisanje i deklarisanje robe po nalogu
  • Utvrđivanje i obaveštavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku, višku, isteku roka robi

Uslovi za kandidate:

  • položen ispit za vozača regalnog viljuškara (važeći sertifikat)
  • obavezno radno iskustvo - najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima u oblasti skladištenja
  • poznavanje rada u WMS-u, na RF-u (barcode ručnim terminalima)
  • osnovno služenje MS Office paketom
  • poznavanje carinskih procedura u carinskom skladištu
  • rad u dnevnim smenama 8-16h, 14-22h

Zaposlenima nudimo:

  • rad u domaćoj najbrže rastućoj kompaniji u Srbiji, dinamičnom okruženju, sa mogućnošću usavršavanja i napredovanja, rad u dinamičnom/pozitivnom timu
  • mogućnost dobijanja ugovora na neodređeno vreme
  • dodatna zarada po radnom učinku, obezbeđen prevoz

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu: zaposlenje@transfera.com

Gradovi
Stara Pazova
Novi Banovci

Pozicije posla

Skladištar - viljuškarista   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola