Mesto zaposlenja: NOVI BANOVCI

OPIS POSLA:

  • Planira, organizuje, nadgleda, kontroliše i meri učinak zaposlenih u skladištu.
  • Zadužen je za adekvatno i pravovremeno funkcionisanje svih procesa u skladištu.
  • Zadužen je da roba u skladištu bude postavljena na mesta i način koji su predviđeni za tu vrstu robe i da roba bude adekvatno obeležena u skladu sa zakonom i aktima firme.
  • Oslobađanje adekvatnog prostora za smeštaj i raspodelu robe koja pristiže,
  • Organizuje popis stanja, puna materijalna odgovornost za robu i opremu,
  • Organizacija zadrugara sa ciljem ispunjenja definisanih normi za manipulaciju i deklarisanje
  • Vrši kontrolu kompletnog ulaza i izlaza robe iz skladišta. Odgovornost za stanje u magacinskoj knjizi.
  • Vođenje evidencije pratećih dokumenata pri isporuci robe, učinku i angažovanosti radnika, pruženim uslugama i izradi specifikacija za fakturisanje istih.
  • Zadužen je za kontrolu higijene i urednost skladišta.
  • Zadužen za čuvanje opreme i sredstava za rad. Prati stanje mehanizacije pretovara.
  • Po nalogu neposrednog rukovodioca obavlja i druge poslove iz delokruga rada preduzeća u skladu sa svojim kvalifikacijama i sposobnostima
  • Definiše mere za unapređenje procesa u delukrugu svoga rada.
  • Stara se neposredno o merama zaštite iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu i merama zaštite od požara.

Uslovi za kandidate:

  • potrebna stručna / školska sprema: minimalno SSS,
  • obavezno radno iskustvo min 2 godine na istim poslovima
  • obavezno poznavanje carinskih propisa,
  • rad u dnevnim smenama 8-16h, 12-20h, 14-22h
  • vozački ispit za B kategoriju, položen ispit za vozača viljuškara.
  • visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene obaveze
  • organizacijske, upravljačke i liderske veštine

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u velikom sistemu i najsavremenije opremljenom poslovno-skladišnom objektu
  • Radno okruženje koje pruža mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja
  • Mentorsku podršku i stručne obuke
  • Organizovan prevoz
  • Mogućnost dobijanja ugovora na neodredjeno vreme
  • Dodatna zarada po radnom učinku, predloženim idejama, preporuci kandidata
  • Mogucnost obuke za WMS administratora, Supervizora skladišta

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu:

zaposlenje@transfera.com

Gradovi
Novi Banovci

Pozicije posla

Šef carinskog skladišta (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola