Mesto zaposlenja: Novi Banovci

Opis posla:

  • Rad na prijemu, otpremi i pretovaru robe
  • Odvajanje (komisioniranje) robe po nalogu na nivou komada/ kutija/ paleta (sa ručnim terminalom)
  • Obeležavanje, odvajanje, sortiranje, merenje, fotografisanje i deklarisanje robe po nalogu
  • Oslobađanje adekvatnog prostora za smeštaj i raspodelu robe koja pristiže
  • Utvrđivanje i obaveštavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku ili višku robe
  • Ukazivanje na unapredjenja informacionog i poslovnog sistema

Uslovi za kandidate:

  • potrebna stručna / školska sprema: minimalno SSS
  • 2 godine radnog iskustva na poslovima u oblasti skladištenja
  • odlično poznavanje rada na RF-u (barkode ručnim terminalima)
  • osnovno poznavanje MS Office paketa
  • rad u dnevnim smenama 6-14h, 12-20h, 14-22h

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u velikom sistemu i najsavremenije opremljenom poslovno-skladišnom objektu
  • Radno okruženje koje pruža mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja
  • Mentorsku podršku i stručne obuke
  • Organizovan prevoz
  • Mogućnost dobijanja ugovora na neodredjeno vreme
  • Dodatna zarada po radnom učinku, predloženim idejama, preporuci kandidata
  • Mogucnost obuke za WMS administratora, viljuškaristu, skladištara

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu:

zaposlenje@transfera.com

Gradovi
Novi Banovci

Pozicije posla

Komisioner (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola