Mesto zaposlenja: NOVI BANOVCI

Opis posla:

  • Sagledava i kontroliše upotrebu mehanizacije pretovara, HTZ opreme, skladišne opreme
  • Učestvuje u sagledavanju dnevnih operativnih zadataka
  • Sagledava procese i tokove robe, ljudi i informacija u skladištu
  • Predlaže i generiše mere za unapređenje procesa, kao i izveštaje o radu skladišta i zaposlenih
  • Sagledava i generiše specifikacije za fakturisanje
  • Kontroliše ulazne fakture od dobavljača
  • Sagledava i učestvuje u obradi odštetnih zahteva sa osiguravajućim kućama
  • Sagledava i učestvuje u upravljanju procesima vezanim za povratnu logistiku, reklamacije, saradnje sa oml.zadrugama, nabavku
  • Kontroliše higijenu skladišnog objekta
  • Sagledava i dopunjuje procedure rada u skladištu
  • Sagledava i dopunjuje bezbedonosne zahteve i rizike u skladištu (mere zaštite iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu i mere zaštite od požara).
  • Razvija i unapređuje informacioni sistem i izrađuje neophodnu dokumentaciju razvoja

Uslovi za kandidate:

  • Potrebna stručna / školska sprema: VSS
  • Napredno znanje MS Office paketa
  • Lice spremno za timski rad usmeren ka poštovanju politike kvaliteta i unapređenju profesionalne i lične odgovornosti
  • Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene obaveze
  • Organizacijske, upravljačke i liderske veštine
  • Prednost poznavanje procesa rada u skladištu/ distribuciji/ WMS (Warehouse Management System)

Zaposlenima nudimo:

  • Nudimo rad u domaćoj rastućoj kompaniji u Srbiji, dinamičnom okruženju, sa mogućnošću usavršavanja i napredovanja - stimulativno radno okruženje, rad u dinamičnom i pozitivnom timu.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu:

zaposlenje@transfera.com

Gradovi
Stara Pazova
Novi Banovci

Pozicije posla

Asistent skladištenja (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Administracija
Obrazovanje
  • Viša škola