Mesto zaposlenja: Beograd, na dve lokacije - Zrenjaninski put 84g i Batajnički drum 6a

Uslovi za zaposlenje:

  • Minimum SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo u prodaji i administrativnim poslovima je prednost
  • Spremnost na timski rad

Opis posla:

  • Pomoćni administrativni poslovi
  • Prodaja, naplata od kupaca
  • Uspostavlja saradnju sa novim kupcima i održava dobre poslovne odnose sa postojećim kupcima preduzeća
  • Aktivno prati tržište i predlaže mere za unapređenje prodaje
  • Praćenje stanja zaliha i poručivanje robe

Šta nudimo svojim saradnicima:

  • Redovne zarade
  • Uredne prijave socijalnog i penzionog osiguranja
  • Priznanja za kvalitetan rad
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Rad u prijatnom okruženju

Za više informacija, poželjno je da se kandidati jave putem telefona: 069/88015-12.

Takođe mogu poslati svoje biografije i elektronskim putem na admin@termodom.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Administrativni radnik/ca u trgovini   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Telekomunikacije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
  • Osiguranje
  • Mašinstvo
  • Marketing i PR
  • Istorija i geografija
  • Građevina i geodezija
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Bankarstvo
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola