Opis posla i ključne odgovornosti:

  • Preuzimanje dokumentacije materijala i opreme iz magacina
  • Kontakt i odlazak kod zakazanog korisnika
  • Isporuka dokumentacije i opreme korisnicima na kućnu adresu u zakazanom terminu
  • Rad na horizontali, postavljanje kanalica u hodniku
  • Postavljanje potrebnih kablova i uređaja unutar stana ili kuće
  • Provera opreme i puštanje u rad

Prijavi se ako imaš:

  • IV stepen stručne spreme, opšteg ili tehničkog usmerenja
  • Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačku dozvolu B kategorije - aktivan vozač
  • Spretnost u radu sa ručnim i električnim alatom
  • Sposobnost za rad na visini
  • Orijentisanost na detalje
  • Spremnost za terenski rad u dve smene i rad u različitim vremenskim uslovima

Šta nudimo:

  • Siguran i dobro plaćen posao
  • Ugovor na neodređeno
  • Balansirano radno vreme
  • Mogućnost dodatne zarade
  • Telefon i broj sa neograničenim internetom i besplatnim minutima
  • Stručno usavršavanje kroz timski rad, kao i obuke u cilju profesionalnog napredovanja

Iskoristi znanje i veštine naših stručnjaka u oblasti telekomunikacija i izgradi svoju profesionalnu karijeru!

Ako želiš da se pridružiš našem timu, pošalji nam svoj CV.

Gradovi
Beograd
Kragujevac
Niš
Novi Sad

Pozicije posla

Pomoćni monter   5

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I i II smena
Osnovna znanja i veštine
Specijalna znanja i veštine