Opis poslova:

  • Kontaktiranje i obrada upita klijenata u domaćem i međunarodnom transportu
  • Prijem i rešavanje naloga za transport – pronalaženje slobodnih transportnih kapaciteta u izvozu i uvozu kao i domaćem transportu
  • Informisanje klijenata, partnera i poslovnica o statusu pošiljke
  • Poslovi pripreme dokumentacije za izvoz i uvoz

Potrebne veštine:

  • Smirenost u radu pod pritiskom
  • Izražene komunikacione i pregovaračke sposobnosti
  • Posvećenost poslu i dodeljenim odgovornostima
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Spremnost na timski rad

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Obavezno znanje engleskog jezika (govor, pisanje i čitanje)
  • Poželjno znanje nemačkog ili ruskog jezika (nije obavezno ali se smatra prednošću)
  • Obavezno prethodno radno iskustvo na pomenutim poslovima

Izuzetno je važno da obratite pažnju na uslove konkursa i pre prijave razmislite da li je ova pozicija odgovarajuća za Vas.

Napominjemo da će biti kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Referent transporta - dispečer   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola