Jedan izvršilac

Beograd

Zaduženja:

  • Izrada različitih tipova projekata čeličnih konstrukcija od nivoa idejnog rešenja, preko projekta za građevinsku dozvolu i projekta za izvođenje
  • Izrada statičkih analiza i proračuna temelja i čeličnih konstrukcija
  • Izrada radioničke dokumentacije za čelične konstrukcije
  • Saradnja sa ostalim učesnicima u projektu
  • Održavanje kontakata sa klijentima, preuzimanje inicijative prilikom dogovaranja predugovornih aktivnosti sa investitorom, ugovaranje i praćenje ugovorenih obaveza

Uslovi za kandidate:

  • Diplomirani ili master građevinski inženjer - konstruktivni smer
  • Radno iskustvo u projektovanju čeličnih konstrukcija minimum 3 godine
  • Poželjno je posedovanje licence 310/410 Inženjerske komore Srbije
  • Napredno poznavanje programa – Office paket, AutoCad, Tower, Armcad
  • Poznavanje tehničkih normi i propis
  • Samostalnost, samoinicijativnost, rad u kolektivu

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Rad u dinamičnom i mladom timu
  • Mogućnost stručnog napredovanja

Napomena:

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor prilikom selekcije.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Građevinski inženjer - konstruktivac   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet