Uslovi potrebni za ovu poziciju su:

  • Iskustvo u radu na poziciji knjigovođe najmanje 1-2 godine u oblasti trgovine na malo;
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa i interneta, poznavanje rada u knjigovodstvenom softveru;
  • Potreban  VI ili VII stepen stručne spreme;
  • Poznavanje sistema rada u računovodstvu i kontnih okvira;
  • Obavezno znanje ruskog jezika na srednjem ili višem nivou;
  • Poželjno poznavanje ruskog knjigovodstvenog programa 1S.

Opis posla:

  • Kontrola dokumentacije za knjiženje (ulazni i izlazni računi);
  • Usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima;
  • Priprema završnog računa preduzeća;
  • Obračun PDV-a;
  • Praćenje propisa i Zakona iz oblasti računovodstva-knjigovodstva;
  • Kontrola obračuna zarada;
  • Komunikacija i koordinacija sa Poreskom upravom;
  • Izveštaji po nalogu rukovodioca.

Nudimo:

  • Zasnivanje radnog odnosa i prijavu na obavezno osiguranje;
  • Zarada po dogovoru;
  • Redovna isplata zarada;
  • Godišnji odmor - 22 dana;
  • Radna nedelja 5/2 - 8h.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Glavni knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Finansije
Obrazovanje
  • Viša škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena