Opis posla:

  • Knjiženje kompletne poslovne dokumentacije, izvoda, izlaznih i ulaznih računa;
  • Praćenje analitičkih kartica kupaca i dobavljača, usaglašavanje i sravnjivanje istih;
  • Prijava zaposlenih preko centralnog registra, ažurna evidencija odsustvovanja zaposlenih;
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije i provera pre knjiženja
  • Učešće u izradi finansijskih, statističkih, poreskih i drugih zakonom propisanih izveštaja;
  • Praćenje i primena propisa iz oblasti računovodstva i poreske regulative;

Uslovi:

  • Min. srednja stručna spreme ekonomskog usmerenja;
  • Prednost :Iskustvo na navedenoj poziciji od min. 2 godine;
  • Prednost :poznavanje rada u softveru "Pantheon";
  • Poželjno-engleski jezik srednji nivo.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da nastavite sa profesionalnim usavršavanjem u dinamičnom i pozitivnom poslovnom okruženju, uz sigurnu i redovnu zaradu, pošaljite nam Vašu biografiju elektronskim putem na e-mail adresu posao@renosava.com najkasnije do 10.03.2020.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji su ušli u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Saradnik u računovodstvu   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola