Mesto rada: Srbija (posao zahteva i putovanje do mesta izvođenja radova)

Vrsta radnog odnosa:

  • Puno radno vreme/Ugovor

  • Datum stupanja u radni odnos:
  • Odmah/Po dogovoru

Uslovi isplate (brutto):

  • Na razgovoru za posao

  • Informacije o slobodnom radnom mestu

Opis posla:

  • Ugradnja stabilne zaštite od požara (cevovodi i prateće tehnologije) u proizvodnim pogonima, skladišnim halama, poslovnim zgradama
  • Manje popravke stabilne opreme za gašenje požara
  • Rad na građevinama u regionu, Srbiji, EU
  • Voditi tim montera i evidenciju dolaska na posao
  • Odgovornost za izvršen kvalitet rada
  • Odgovornost za ispo3tovanje rokova završetka radova
  • Odgovornost za poveren alat, vozilo
  • Odgovornost za ceo tim montera

Nudimo:

  • Obezbeđena obuka neophodna za obavljanje posla
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obezbeđen prevoz do mesta izvođenja radova
  • Obezbeđen potreban alat za izvođenje radova
  • Mogućnost rada na zanimljivim projektima u međunarodnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja

Uslovi za kandidate su:

  • Završeno osnovno obrazovanje
  • Srednje obrazovanje u trajanju od tri godine
  • Srednje obrazovanje u trajanju od četiri godine
  • Majstorsko i specijalističko obrazovanje

Stručna sprema:

  • Mašinsko obrazovanje – nije uslov

Poznavanje jezika:

  • Slovački jezik – viši početni nivo – prednost (nije uslov)
  • Engleski jezik – viši početni nivo – prednost (nije uslov)
  • Poznavanje rada na računaru
  • MS office – početni nivo
  • Autocad – početni nivo

Vozačka dozvola:

  • B

Radno iskustvo na sličnim poslovima:

  • 2 – nije uslov

Očekivane sposobnosti:

  • Sposobnost rada u timu
  • Sposobnost rukovanja alatima, mašinama i opremom
  • Sposobnost čitanja tehničkih crteža
  • Iskustvo sa postavljanjem cevovodi - prednost
  • Ugradnja stabilne protivpožarne opreme – prednost
  • Zavarivač, bravar, vodinstalater – prednost
  • Iskustvo u održavanju stambenih objekta - prednostnost

Gradovi
Svi gradovi

Pozicije posla

Šef monter protivpožarnih sistema   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola