Mesto rada: Beograd

3 izvršioca

Opis poslova:

  • Planiranje, organizacija, koordinacija i kontrola sektora fizičkog obezbeđenja
  • Izveštavanje Direktora društva o preduzetim merama, radnjama i aktivnostima u svojoj zoni odgovornosti uz dostavljanje planova za buduće aktivnosti
  • Ažurno vođenje svih potrebnih evidencija i blagovremeno dostavljanje nadležnim službama u Društvu

Uslovi:

  • Srednja ili viša stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet Explorer)
  • Posedovanje vozačke dozvole “B” kategorije – aktivan vozač
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem dinamičnom timu, očekujemo Vašu prijavu.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijava kandidata na e-mail

jelena.markovic@protectagroup.co.rs

ili na tel.

064/8202-729

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac operativne grupe (m/ž)   3

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola