Opis posla:

  • Primanje I obrađivanje radnih naloga I faktura o redovnim I vanrednim intervencijama podizvodjača
  • Izrada izlaznih faktura na osnovu ugovrenih cena iz ugovora I unošenje u program
  • “Pakovanje” izlaznih faktura sa radnim nalozima i propratnom dokumentacijom, skeniranje i priprema za slanje prema klijentima
  • Praćenje nedostajućih ulaznih faktura, kontaktiranje klijenata radi kompletiranje nedostajuće dokumentacije
  • Arhiviranje radnih naloga I faktura za svakog klijenta pojedinačno
  • Kontrola da li su svi radni nalozi fakturisani za tekući mesec
  • Kontrola I komunikacija sa podizvodjačima oko slanja faktura na vreme za sve naloge odradjene u tekućem mesecu

Potreban profil:

  • iskustvo u administrativnim poslovima
  • odgovornost, pedantnost, organizovanost
  • minimum srednja stručna sprema,
  • dobro poznavanje rada na računaru (word, exel, outlook)
  • dobre komunikacijske veštine
  • velika autonomija u radu
  • sposoban da se nosi sa više zadataka
  • sposobnost da radi pod pritiskom
  • vozačka dozvola B kategorije poželjno
  • poznavanje rada u računovodstvenom programu Pantheon

Uslovi rada:

  • Stalni radni odnos (ugovor o radu na neodređeno)
  • Rad u prijatnom okruženju
  • Radno vreme od 9-17 h ponedeljak – petak
  • Početna zarada 60.000rsd
  • Privatno zdravstveno osiguranje

Šta nudimo:

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa, odgovorni ste i zainteresovani za rad u dinamičnom okruženju, nudimo Vam dobre uslove za rad, stimulativnu zaradu, stručnu obuku kao i mogućnosti da iskažete i razvijate svoje profesionalne sposobnosti.

Kontakt telefon:

064-6598-818

011-4250-525

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Administrator (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola