za prodaju grafičke opreme i repromaterijala

Minimalni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo u prodaji od minimum 3 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Opis posla:

  • Obilazak kupaca na terenu u cilju prezentacije ponude i pronalaska novih kupaca
  • Prezentacije proizvoda u firmi i na terenu
  • Izveštavanje o realizaciji i potrebama kupaca
  • Praćenje naplate
  • Ostali poslovi vezani za komunikaciju sa kupcima i bolju realizaciju

Uslovi rada:

  • Posao se obavlja kombinovano na terenu, u firmi i od kuće, po potrebi posla
  • Obezbeđen službeni automobil za potrebe putovanja i obavljanja posla
  • Lap top, mobilni telefon
  • Osnovna plata plus bonusi za realizaciju i ostvarivanje targeta

Od zaposlenog očekujemo fokus na ostvarivanje rezultata, predanost i urednost u poslu.

Prijava za posao se šalje putem e-maila:

info@printservices.rs

i treba u najkraćim crtama da sardži dve stvari, prva je Vaše dosadašnje relevantno radno iskustvo a druga je da predstavite Vas kao osobu, Vaše osobine, očekivanja, ambicije… one stvari koje smatrate da Vas u najboljem svetlu preporučuju za ovaj posao.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Komercijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola