(Korisnička podrška - nemački /španski/ francuski/ holandski jezik)

Beograd, Novi Sad

Opis posla:

  • Odgovaranje na upite korisnika putem telefona ili emaila
  • Evidentiranje podataka uzetih od strane pozivaoca u odgovarajućem programu
  • Kontrola i praćenje primljenih korisničkih upita u cilju njihovog efektivnog rešavanja

Od kandidata očekujemo:

  • Minimum nivo B2 poznavanja nemačkog /španskog/ francuskog/ holandskog jezika (govorno i pisano)
  • Najmanje IV stepen stručne spreme (SSS)
  • Odlične interpersonalne i komunikacijske sposobnosti

Potencijalnim kandidatima nudimo:

  • Odlične uslove rada i fiksnu mesečnu zaradu
  • Bonus na mesečnom nivou
  • Napredovanje i profesionalni razvoj u internacionalnoj kompaniji
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje

Molimo Vas da Vaše biografije šaljete elektronskim putem posao@primus-group.eu u najkraćem roku jer je proces selekcije već otvoren.

Gradovi
Beograd
Novi Sad

Pozicije posla

Customer Service Representative   1

Kategorije
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme