Opis posla:

  • Obrada i priprema gerber fajlova za proizvodnju štampanih ploča
  • Konsultacije sa inostranim klijentima u vezi narudžbina

Uslovi za prijavljivanje:

  • Potrebno naprednije znanje rada na računaru, MS office-a, internet-a
  • Znanje engleskog jezika u pisanom i govornom obliku
  • Sposobnost rada u timu

Prednost imaju kandidati s diplomom Elektrotehničke škole.

Potrebno je da svaki kandidat kontaktiran nakon konkursa prodje obuku u trajanju od 2 meseca, u vidu teorijskih časova i praktičnih vežbi, kako bi se stekla osnovna znanja u oblasti proizvodnje štampanih ploča i materijala. Obuka je plaćena.

Zainteresovani kandidati, ukoliko ispunjavaju navedene uslove konkurisanja, pošalju svoj CV, kontakt telefon, kopiju diplome završene srednje škole/fakulteta kao i preporuke na email adresu ili putem sajta klik do posla

Potencijalni kandidati će biti pozvani na razgovor putem e-mail-a.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Cam operater (m/ž)   1

Kategorije
  • IT
  • Dizajn
  • Izdavaštvo i grafičarstvo
  • Ostalo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola