Mesto rada: Subotica

Opis poslova:

  • CO2 mig mag varenje

Uslovi:

  • SSS
  • iskustvo rada na poslovima zavarivanja minimum dve godine

Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Radno vreme: smenski rad
  • Zarada: 400-500 din/h (zavisno od poznavanja posla i iskustva)
  • Višegodišnji angažman
  • Odelo, zavarivačka oprema, alat potreban za rad
  • Lekarski pregled i zdravstveno osiguranje
  • Izrada atesta
  • Smeštaj
  • Ishrana u vidu jednog obroka
  • Dodatni bonusi i troškovi prevoza plaćeni
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na:

E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u

periodu od 9-16h:

060 33 13 666

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Zavarivači CO2 za Suboticu   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola