Beograd i okolina

Više izvršilaca

Opis posla:

  • Pružanje stručnih saveta proizvođačima
  • Komunikacija sa klijentima
  • Održavanje postojeće mreže klijenata
  • Organizacija poslovanja
  • Administrativni poslovi vezani za poljoprivrednu proizvodnju

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (Poljoprivredni fakultet)
  • Radno iskustvo nije bitno
  • Profesionalnost, samostalnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • Prilagodljivivost, otvorenost za timski rad

Nudi se:

  • Ugovor o radu
  • Stimulativna zarada + bonusi
  • Dvonedeljna obuka

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

060 32 999 34

Ili na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Diplomirani inženjer poljoprivrede (m/ž)   1

Kategorije
  • Poljoprivreda i šumarstvo
Obrazovanje
  • Fakultet