Opis posla:

  • Rade se predmere i proracuni za sportske ( fiskulturne sale) i ucionicke podloge za sve vrste podova. Postoji podrska od saradnickih firmi, ali podrazumeva se samostalni rad.
  • Ocekuje se od kandidata da ima sklonosti u prezentovanju i prodaji podnih obloga u komunikaciji sa starim i novim klijentima.

Uslovi:

  • minimum zavrsen VI stepen ( masinski ili gradjevinski smer)
  • poznavanje engleskog jezika na nivou komunikacije i pisanja meilova klijentima i saradnicima
  • poznavanje Office paketa
  • poznavanje programa AutoCad

Radno iskustvo:

  • potrebno je radno iskustvo u struci

Radno vreme:

  • I smena: 8h-16h, Vikend slobodan ( subota samo po potrebi posla)

Nudimo:

  • Rad u ozbiljnom kolektivu sa visegodisnjim iskustvom.
  • Redovna plata - pocetna: 90. 000din. prijava + markica ( ili novac za gorivo).
  • Mogucnost brzog napredovanja i dobre zarade.

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate uslove, kontaktirajte nas:

064-6598-818

011-4250-525

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Product manager   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola