Uslovi:

  • Skraćeno radno vreme - radi se aktivno 6h, a plaća se za 8h
  • Ugovor za stalno
  • 100.000din fiksnu početnu platu + lako ostvarive i visoko plaćene bonuse
  • Plaćene obuke

Opis posla

  • Pružanje usluge savetovanja na temu zdravstvenog osiguranja
  • Obavljanje odlaznih i dolaznih poziva sa klijentima
  • Organizovanje posla kolegama na terenu , zakazivanje termina.
  • Korišćenje kvalifikovanih lead-ova radi lakšeg terminiranja

Znanje i veštine

  • Tečno znanje francuskog jezika u govornoj formi (minimum B2 nivo) - sertifikat nije potreban
  • Odlične komunikacione sposobnosti
  • Telefoniranje Vam pričinjava zabavu
  • Spremni ste i radujete se ličnom usavršavanju

Radno iskustvo

  • Prethodno radno iskustvo nije neophodno

Nudimo posebne pogodnosti za osobe sa iskustvom u oblasti zdravstvenog osiguranja

Kontakt broj:

060/3585-001

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Call agent (m/ž)   1

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola