Oglas namenjen i osobama čije je školovanje u toku

Opis posla:

  • vrši instalaciju/deinstalaciju klijentske IT opreme u okviru mreže Banke
  • vrši kompletnu instalaciju informatičke opreme za klijentsko okruženje (računari, monitori, štampači, skeneri, itd.), uključujući kabliranje, instalaciju opreme i potrebnog softvera na lokaciji korisnika u Banci
  • realizuje incidente i zahteve koji su mu dodeljeni u skladu sa definisanim prioritetima i vremenima za realizaciju

Uslovi rada:

  • sektor za IT infrastrukturu i operacije
  • cena satnice: 270rsd/neto
  • planirani period angažovanja: do 31.12.2022.
  • radno vreme: 09-17h pon-pet
  • vrsta stručne spreme: tehničko usmerenje, elektrotehnika, računarska tehnika, IT i srodne grane

Ukoliko ste zainteresovani, posaljite prijavu na

office@satoz.rs

ili pozovite na

011/3283-641

062/293-118

062/293-119

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Osobe za rad u IT sektoru (m/ž)   5

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Viša škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena