Mesto: Rad od kuće

Potrebni studenti

Opis posla:

  • Upravljanje društvenim medijima koje uključuje objavljivanje sadržaja (pripremljenog materijala - vizuali i tekst)
  • Implementacija prodajnih kampanja uz podršku tima, podizanje reach-a kompanije (Instagram, Facebook, TikTok, YouTube i LinkedIn)
  • Rad na unapredjivanju profila na društvenim mrežama.
  • Poštovanje identiteta brenda.
  • Web administracija koja uključuje dodavanje novih proizvoda na platformama Wordpress i Shopify.
  • Facebook Business Suite i Manager.

Uslovi rada:

  • Osnovno znanje rada na računaru, u programima: MS Office, Excel, Facebook Business Suite, Wordpress i Shopify platforma.
  • Poznavanje nemačkog jezika je bonus, ali nije neophodno.
  • Radno iskustvo: minimum godinu dana
  • Cena rada: 350 din/h.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/6001-655

Email-om: poslati CV na:

poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Svi gradovi

Pozicije posla

Upravljanje društvenim mrežama (m/ž)   1

Kategorije
  • Mediji
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola
Posebni zahtevi