Mesto: Pančevo

Opis posla:

  • kontrola kvaliteta komponenti i finalnog proizvoda u auto industriji;
  • odstranjivanje proizvoda i komponenti koji ne zadovoljavaju specifikacije kvaliteta;
  • primena korektivnih mera u cilju održavanja kvaliteta;
  • obezbeđivanje i testiranje proizvoda na lokaciji kupca;
  • obezbeđivanje estetske i funkcionalne kontrole kvaliteta proizvoda;
  • kontrolisanje poštovanja pravila zaštite na radu, zdravlja i okoline predviđene radnim instrukcijama;
  • održavanje radnog prostora;
  • podnošenje izveštaja.

Uslovi rada:

  • Rad u III smene.
  • Cena rada: 300 din/h.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/6001-655

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Pančevo

Pozicije posla

Kontrolor kvaliteta (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Smene
  • I smena
  • II smena
  • III smena